Szukaj
Podaj dalej:
Szukaj
Loading spotkania

« Wszystkie spotkania

  • To wydarzenie minęło.

Wieś Plus z ECAT E-commerce buduje Wiejski Targ MarketPlace.

10 maja 2023 @ 18:00 - 19:00

Bezpłatnie
webinar 10 maj

Szanowni Ambasadorzy Wieś Plus,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu online, które odbędzie się w środę, o godzinie 18:00. Celem spotkania jest przedstawienie naszego projektu — Wiejski Targ MarketPlace, oraz zaprezentowanie inwestycyjnych możliwości, jakie oferujemy dla Państwa z tego biznesu.

Wiejski Targ MarketPlace to nowoczesna platforma e-commerce, która stała się inicjatywą szerokiej współpracy dwóch firm, Holdingu Wieś Plus oraz Holdingu ECAT E-commerce. Tworzący się ekosystem, będzie odpowiedzią na potrzeby całego społeczeństwa zamieszkującego tereny wiejskie oraz miejskie. ECAT E-commerce i Wieś Plus połączyły siły, aby stworzyć idealne warunki dla społeczności wiejskiej i miejskiej, dla wszystkich, którzy chcą kupować i sprzedawać w internecie.

  • Współpraca ta przyniesie wiele korzyści dla sprzedających i kupujących oraz dla każdego człowieka, który będzie poszukiwał produktów i usług spełniających jego potrzeby.
  • Połączy lokalnych producentów żywności z konsumentami z całego kraju. To miejsce, w którym znajdziesz wartościowe towary, jak na przykład swojskie jedzenie, wyroby regionalne, usługi rękodzielnicze, dobrą stolarkę i wiele innych często nietypowych produktów i usług, które występują na terenach wiejskich.
  • Jest idealnym uzupełnieniem i wzmocnieniem powstających 2000 Wiejskich Punktów Handlowych, chcemy wzmocnić i rozwijać potencjał wiejskiej gospodarki.
  • Oraz wiele innych możliwości, o których niebawem także się dowiesz.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu szczegóły naszego projektu, w tym nasze cele, strategię rozwoju oraz plany inwestycyjne. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej poznać naszą firmę Wiejski Targ PSA oraz porozmawiać z członkami naszego zespołu.

Spotkanie odbędzie się na kanale YouTube. Link do spotkania masz poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału i liczymy na owocną współpracę!

PS. Zapoznaj się z pierwszą informacją zamieszczoną w artykule: Wieś Plus z ECAT E-commerce buduje Wiejski Targ MarketPlace.

Z poważaniem,

ECAT i Wieś Plus

Dzień i godzina spotkania Online:10.05.2023 r. Godz. 18:00-19:00
Link do spotkania:Wejdź na spotkanie online. (Na kanale YouTube).
Więcej o Holdingu Wieś Plus.Strona Wieś Plus
O nas.
Więcej o ECAT E-commerce.Strona ECAT E-commerce
Zostań inwestorem Projektu Wiejski Targ MarketPlace
Zostań inwestorem Projektu Wiejski Targ MarketPlace

Kup akcje Wiejskiego Targu PSA.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem akcji Wiejskiego Targu MarketPlace, wypełnij formularz, a otrzymasz link do strony z zakupem bezpośrednim akcji Wiejskiego Targu MarketPlace.

Będziesz także otrzymywał bieżące informacje o nowościach i postępach prac związanych z tworzeniem i uruchomieniem całej platformy.

Termin spotkania

Dzień:
10 maja 2023
Godzina:
18:00 - 19:00
Wstęp na spotkanie:
Bezpłatnie
Kategoria wydarzeń :
wydarzeń Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Spotkanie Online Wiejski Targ MarketPlace.
Poland
Zobacz: Miejsce wydarzenia

Organizatorzy

Radosław Bloch. Założyciel i CEO Wieś Plus
Grzegorz Ciupek. Prezes ECAT E-commerce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *